O nas » Aktualności
Wesołych Świąt Wielkanocnych.

Życzymy wszystkim:

 
Turnieju Wiedzy Pożarniczej.


20 marca w Komendzie Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Świętochłowicach odbył się etap eliminacji miejskich „Młodzież Zapobiega Pożarom” pod honorowym patronatem Prezydenta Miasta Świętochłowice.
ZWYCIĘZCOM GRATULUJEMY.


 

więcej
 
Bieg "Policz sie z cukrzycą"


W  niedzielę (29.01) nasi druhowie wzięli udział w biegu "Policz się z cukrzycą" zorganizowanym w ramach 31. Finału WOŚP. Pokonali dystans wokół stawu Skałka w pełnym oporządzeniu. Na mecie czekał na nich dobry humor oraz medal pamiątkowy wręczony przez Daniel Beger - Prezydent Świętochłowic.
Michał Mrzilek Adam Brysz Marcin Hawryluk Piotr Herrmann .
 

więcej
 
Działania na przełomie roku

Taki Nowy rok, jak i Stary.
W Sylwestra gasiliśmy kontener na odzież na ul. Nastolatków, a już w poniedziałek (02.01) zebraliśmy się w remizie na zabezpieczenie powiatu, podczas zaangażowania sił i środków Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Świętochłowicach w akcji gaśniczej na Lipinach.
 

 
Podsumowanie okresu świątecznego


Nasze życzenia świąteczne nie do końca się sprawdziły, gdyż już w Wigilię, 24.12, zostaliśmy zaalarmowani do zabezpieczenia powiatu.
 

więcej
 
Życzenia świąteczne


Wesołych, rodzinnych i spokojnych świąt Narodzenia Pańskiego!
Życzymy coby Dzeciontko przyniosło Wom same obsztalowane geszynki i cobyście nos za tyn czos nie oglondali... a przynojmij niy w łachcach do roboty.

 
Sople lodu zagrażające mieszkańcom

W dniu 19.12 po raz kolejny zostaliśmy zaalarmowani do usuwania zagrożenia miejscowego wynikającego z panującej obecnie zimowej aury. Tym razem na ul. Szkolnej wraz z Komendą Miejską Państwowej Straży Pożarnej w Świętochłowicach oraz przy zabezpieczeniu ze strony Straży Miejskiej w Świętochłowicach i policji, usuwaliśmy sople lodu stanowiące niebezpieczeństwo dla mieszkańców i osób postronnych.

 
Tydzień intensywnych działań

Miniony tydzień upłynął pod znakiem wzmożonej aktywności. Dwukrotnie byliśmy dysponowani do otwarcia drzwi, jak również pomagaliśmy odśnieżać dach rozpięty nad lodowiskiem na OSiR Skałka.

 
Zabezpieczenia powiatu

W minionych tygodniach kilkukrotnie zostaliśmy zaalarmowani do zabezpieczenia powiatu. Wezwania tego rodzaju otrzymujemy, kiedy siły Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Świętochłowicach są dysponowane do działań, a my gromadzimy się w remizie w gotowości do natychmiastowego podjęcia działań ratowniczych we wskazanym przez Państwową Straż Pożarną lub gminę miejscu.

 
Zabezpieczenie zimowego pływania

W miniony weekend wspomagaliśmy miłośników zimowego pływania, którzy rywalizowali na OSiR Skałka w ramach rundy ogólnopolskich zmagań Ice Cup Poland.
Nasze działania polegały na rozstawieniu wraz z Komenda Miejska Państwowej Straży Pożarnej w Świętochłowicach namiotów dmuchanych oraz zapewnienia ich ogrzewania.


 

 
<<  poprzedni  1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12   13   14   15   16   17   18   19   20   21   22   23   24   25   26   27   28   29   30   31   następny  >> 
 

Warning: Unknown: write failed: No space left on device (28) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct () in Unknown on line 0